Aktualności

Witam na stronach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Oddział w Radzyminie. Zapraszam do zapoznania się z naszą działalnością i ofertą realizowanych przez nas usług.

ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 1 z dnia 14/09/2018 r.

dotyczy:

Procedury wyboru wykonawcy na „Dostawę, montaż i uruchomienie prasy hydraulicznej do produkcji mebli.” prowadzonej z uwzględnieniem zasady konkurencyjności.

Przedmiot zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie Prasy hydraulicznej do produkcji mebli - do Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie — Oddział w Radzyminie, ul. Komunalna 6, 05-250 Radzymin.
Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku nr 2 – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

załączniki:

1. Zapytanie ofertowe - otwórz

2. Przedmiot zamówienia - otwórz

UWAGA!

W dniu 17.09.2018 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Tematyka zebrania:

- omówienie organizacji pracy szkoły,

- dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych,

- zapoznanie z programem wychowawczym klasy,

- zapoznanie z warunkami i sposobami oceniania wewnątrzszkolnego,

- wybory do Rady Rodziców.

Oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitałowej

Oświadczenie - Otwórz

Zaproszenie do złożenia oferty:

Wykonanie pokrycia dachowego  na trzech wybranych świetlikach szklanych budynku nr 2 - stolarnia

Otwórz

Pracodawco !

Zmiany przepisów. Uprawnienia na wózki – tylko z UDT

W związku z istotną zmianą przepisów dotyczących użytkowania wózków jezdniowych z napędem silnikowym, za kilka miesięcy zmieni się forma uzyskiwania uprawnień do operowania wózkami podnośnikowymi.

Do operowania wózkami podnośnikowymi będą dopuszczane tylko osoby posiadające uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Uprawnienia wydawane na podstawie dotychczas obowiązujących przepisów będą ważne tylko terminowo (warunkowo do końca 2019, 2020 lub 2021 roku)

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Radzyminie  przygotowuje osoby posiadające zaświadczenie ukończenia kursu do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego na:

„Obsługę wózków jezdniowych podnośnikowych”

• Zajęcia odbywają się w formie seminarium – 7 godzin

• Przy grupach powyżej 5 osób możliwość przeprowadzenia zajęć u pracodawcy

Koszt zajęć łącznie z egzaminem: 352zł

Kontakt:

Zakład Doskonalenia Zawodowego w  Radzyminie

ul. Komunalna 6, 05-250 Radzymin
Tel: (22) 786-63-10

Kliencie

zamów meble spełniające warunki trwałej zabudowy meblowej (kuchni, szaf wnękowych, zabudowy łazienek, garderoby) a zyskasz 15% ceny brutto

Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział w Radzyminie zaprasza firmy i klientów indywidualnych do współpracy i  wykorzystania centrum obróbczego CNC Holz Herr Pro Master Konsole.

h