Działalność Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Oddział w Radzyminie

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Oddział w Radzyminie jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego umożliwiającą uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych, zgodnie z ustawą systemie oświaty. Siedziba placówki znajduje się w Radzyminie, przy ul. Komunalnej 6. Placówka jest wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Starostę Wołomińskiego pod numerem 8/2004 –zaświadczenie o wpisie Nr 316/K/92, z późniejszymi zmianami. Organem prowadzącym placówkę jest Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Oddział w  Radzyminie

jest jednostką szkoleniową i produkcyjną z kilkudziesięcioletnią tradycją i doświadczeniem w:
- kształceniu zawodowym młodzieży i dorosłych w systemie szkolnym i kursowym,
- produkcji mebli.
Prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od 1970 roku. Jest jedną z najstarszych firm szkoleniowych w powiecie wołomińskim.Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Oddział w Radzyminie posiada Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001:2009 w zakresie działalności edukacyjnej w systemie kursowo-seminaryjnym i szkolnym. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie   Oddział w Radzyminie posiada akredytację w Krajowym Systemie Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (KSU) w zakresie usług szkoleniowych, potwierdzony certyfikatem Nr 263/2004.

Oferujemy także miejsca noclegowe w okolicach Warszawy (Radzymin).

Kształcenie młodzieży i dorosłych
realizowane jest w systemie stacjonarnym dziennym, wieczorowym i zaocznym, w oparciu o posiadane placówki szkolno-dydaktyczne:

- Zasadniczą Szkołę Zawodową - wielozawodową, która przygotowuje młodzież do pracy
w przemyśle i rzemiośle.
- Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych (3-letnie dla absolwentów
gimnazjum lub szkoły podstawowej).
- Absolwenci ZSZ mają możliwość rozpoczęcia nauki od drugiej klasy.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie  Oddział w Radzyminie organizuje  kursy i szkolenia na zlecenie pracodawców, instytucji rynku pracy oraz osób fizycznych dostosowując program, formę i czas trwania do potrzeb zleceniodawcy. W swojej ofercie  posiada kilkadziesiąt rodzajów kursów i szkoleń z których najczęściej organizowane są:
- ECDL - Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych,
- Księgowość Komputerowa,
- Obsługa programów kadrowo płacowych: Symfonia, Raks SQL,
- Obsługa Kas Fiskalnych,
- Magazynier z obsługą Komputera i Wózków Jezdniowych z Napędem Silnikowym,
- Obsługa programu Adobe Photoshop,
- Tworzenie Stron Internetowych,
- Obsługa pakietu Microsoft Office,
- Obsługa Komputera i Internetu,

- Operator koparko-ładowarki Kl. III Wszystkie typy,

- Operator koparki jednonaczyniowej kl. III.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie  Oddział w Radzyminie swoją działalność produkcyjną i handlową w obszarze MEBLE prowadzi pod szyldem znaku towarowego"mebleradzymin". Od kilkunastu lat jest jednym z największych producentów mebli na zamówienie na naszym lokalnym rynku usług. Odbiorcami usług są zakłady, przedsiębiorcy i instytucje oraz osoby indywidualne dla których to wykonywane są meble biurowe zwykłe i specjalistyczne, kuchnie garderoby, sypialnie, biblioteki, zabudowy wnękowe z drzwiami przesuwanymi w systemach INDECO. Nowoczesny park maszynowy, zgrana doświadczona załoga oraz profesjonalni projektanci zapewniają wykonanie usługi na najwyższym gwarantowanym poziomie. Zakres oferty obejmuje projektowanie, wykonawstwo, dostawę i montaż mebli zgodnie z mottem zakładu "od projektu do realizacji"

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Oddział w Radzyminie od grudnia 2011 jest   członkiem zwyczajnym "Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński", której misją jest  mobilizacja społeczności lokalnej na rzecz wykorzystania rybackich  tradycji i potencjału obszaru Zalewu Zegrzyńskiego dla budowania konkurencyjnego i innowacyjnego  regionu w myśl zasad zrównoważonego rozwoju.