Oddział w Radzyminie

Oddział w Radzyminie

wtorek, 15, styczeń 2013

 Prezentujemy Państwu nową odsłonę witryny internetowej.                                    &nb...

Harmonogram kursów

   Harmonogram kursów I stopnia w roku szkolnym 2017/2018

 

 

L.p.

Zawód (symbol cyfrowy,

okres nauki)

Wykaz uczniów

Termin kursu

Miejsce kursu

(adres , telefon)

L.p.

Nazwisko i  imię

Klasa

I.

Kowal

1.

Małkiewicz Kamil

I A

16.04- 19.05.2018 

(przerwa w turnusie 30.04.-06.05.2018 

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego

05-392 Zielona Góra, ul. Botaniczna 66

tel. 68 451 38 80; internat 68 451 38 88

II.

Sprzedawca

522301

1.

Gałucha Patryk

I A

16.05.-08.06.2018 

Centrum Kształcenia

Ustawicznego

ul. Matejki 9

07-200 Wyszków

(29) 742 34 30

2.

Perguł Natalia

I A

III.

Mechanik pojazdów samochodowych
723103

1.

Anaszewski Jakub

I B

16.05.- 08.06.2018 

Centrum Kształcenia
Ustawicznego
ul. Matejki 9

07-200 Wyszków

(29) 742 34 30

2.

Burza Dominik

I B

3.

Dziuba Łukasz

I B

4.

Kawałowski Jakub

I B

5.

Marcinkowski Dawid

I B

6.

Marcinkowski Wiktor

I B

7.

Pisarski Kacper

I B

8.

Podgórski Jakub

I B

9.

Sekunda Łukasz

I B

10.

Sikora Michał

I B

11.

Smoliński Jakub

I B

12.

Wasiak Daniel

I B

13.

Wiśniewski Damian

I B

IV.

Kucharz
512001

1.

Bazylak Katarzyna

I A

16.05.- 08.06.2018 

Centrum Kształcenia

Ustawicznego

ul. Matejki

07-200 Wyszków

(29) 742 34 30

2.

Ćwiliński Marcin

I A

3.

Kielak Mateusz

I A

4.

Kopka Adrian

I A

5.

Kuchta Sebastian

I A

6.

Matusiak Dominika

I A

7.

Mieszkowski Piotr

I A

8.

Romaniak Oliwia

I A

9.

Rozkosz Sebastian

I A

10.

Wojda Dawid

I A

11.

Wołynko Jan

I A

12.

Żurawski Szymon

I A

V.

Fryzjer
 514101

1.

Adamiak Natalia

I A

05.02.- 02.03.2018 

Centrum Edukacji Zawodowej

i Ustawicznej; „Kopernik”

ul. Świętojańska 82

07-200 Wyszków

tel. 29 742 48 61

2.

Brewczuk Karolina

I A

3.

Czarnocka Oliwia

I A

4.

Czarnecka Joanna

I A

5.

Kielak Klaudia

I A

6.

Kowalik Agnieszka

I A

7.

Pawłowska Amanda

I A

8.

Radloff Dominika

I A

9.

Słońska Angelika

I A

10.

Szymańska Klaudia

I A

11.

Wyszyńska Aleksandra

I A

VI.

Elektryk
 741103

1.

Getka Mateusz

I B

26.02.- 23.03.2018 

Centrum Edukacji Zawodowej

i Ustawicznej; „Kopernik”

ul. Świętojańska 82

07-200 Wyszków

tel. 29 742 48 61

2.

Jankowski Paweł

I B

3.

Jankowski Piotr

I B

4.

Kiełczewski Filip

I B

5.

Łazicki Bartłomiej

I B

6.

Rybicki Daniel

I B

7.

Stankiewicz Alan

I B

8.

Wojciechowski Sebastian

I B

9.

Wojda Dawid

I B

10.

Wójcik Mateusz

I B

VII.

Cukiernik
751201

1.

Bożuta Sebastian

I A

05.02.- 02.03.2018 

Centrum Edukacji Zawodowej

i Ustawicznej; „Kopernik”

ul. Świętojańska 82

07-200 Wyszków

tel. 29 742 48 61

2.

Czarnowska Karolina

I A

3.

Steuer Oliwia

I A

4.

Wagner Hubert

I A

5.

Wojda Janusz

I A

6.

Woźniak Kornelia

I B

05.02.- 02.03.2018 

Centrum Edukacji Zawodowej

i Ustawicznej; „Kopernik”

ul. Świętojańska 82

07-200 Wyszków

tel. 29 742 48 61

VIII.

Stolarz

752205

1.

Augustyniak Amadeusz

I B

2.

Kamiński Albert

I B

3.

Karpiński Kamil

I B

4.

Kiełczewski Patryk

I B

5.

Mackiewicz Łukasz

I B

6.

Sikora Łukasz

I B

7.

Wilkowski Eryk

I B

IX.

Lakiernik 
713201

   1.

Kościński Mateusz

I B

12.03.- 23.03.2018 

Zespół Szkół Nr 34 w Warszawie
Ośrodek Dokształcania
i Doskonalenia Zawodowego
ul. Mieszka I    7
03-886 Warszawa