Oddział w Radzyminie

Oddział w Radzyminie

wtorek, 15, styczeń 2013

 Prezentujemy Państwu nową odsłonę witryny internetowej.                                    &nb...

Harmonogram kursów

 

Harmonogram kursów I Stopnia w roku szkolnym 2016/2017

 

 

 

I.  OGRODNIK  611303 19.04. - 19.05.2017 r.

Zespół Szkół
i Placówek Kształcenia
65-392 Zielona Góra

ul. Botaniczna 66

tel. (68) 451 358 80 

1.  Dąbrowski Piotr   I B
II.  SPRZEDAWCA 522301  09.01. - 03.02.2017 r. Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Matejki 9
07- 200 Wyszków,
tel. (29) 742 34 30
1.  Buraczyński Paweł I A
2.  Buśko Szymon I A
3.  Cichocka Patrycja I A
4.  Jodzio Oliwia I A
5.  Krzeszowska Natalia I A
6.  Pawluk Zuzanna I A
7.  Wrona Paulina I A
III.   MECHANIK POJAZDÓW
  SAMOCHODOWYCH 723103
 
09.01. - 03.02.2017 r. Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Matejki 9
07- 200 Wyszków,
tel. (29) 742 34 30
1.  Bogucki Michał I A
2.  Filipek Patryk I A
3.  Marciniszyn Sebastian I A
4.  Mieczkowski Mateusz I A
5.

 Olszewski Igor

I B
6.  Pisarek Adam I A
7.  Rembelski Piotr I A
IV.  KUCHARZ 512001   27.02 - 24.03.2017 r. Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Matejki 9
07- 200 Wyszków,
tel. (29) 742 34 30
1.  Jastrzębska Angelika I A
2.  Michałowski Mateusz I A
3.  Saulewicz Paweł I B
4.  Stefaniak Damian I A
5.  Stefańska Barbara I A
6.  Wojda Mateusz I A
7.  Wójcik Kamila I A
8.  Dziewulski Kamil I A
V.  FRYZJER 514101  08.05- 02.06.2017 r. Centrum Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej
''Kopernik"
ul.I Armii W.P. 82 A
07- 200 Wyszków
tel. (29) 742 48 61
1.  Lipska Sylwia I B
2.  Marcinkiewicz Klaudia I B
3.  Pawlak Klaudia I B
4.  Pisarek Natalia I B
5.  Rasińska Małgorzata I B
6.  Sobczak Edyta I B
VI.
 ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW
 SAMOCHODOWYCH 741203
 
24.04. -19.05.2017 r. Gostyniński Centrum Edukacyjne,
ul. Polna 39
09-500 Gostynin
tel. (24) 235 38 80
1.  Chojnacki Jakub I A
     VII.  STOLARZ 752205  08.05 - 02.06.2017 r. Zespół Szkół
Zawodowych Nr 2
ul. Batalionu Czwartaków 4
07- 401 Ostrołęka
tel. (29) 769 10 45
1  Artomski Hubert I B
2.  Dmowski Dawid I B
3.  Kornacki Patryk I B
4.  Kurek Mateusz I B
5.  Milewski Jakub I B
6.  Sobolewski Adrian I B
7.  Szczygłowski Norbert I B
8.  Warpas Paweł I B
     VIII.  CUKIERNIK 751201  08.05 - 02.06.2017 r. Centrum Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej
''Kopernik"
ul.I Armii W.P. 82 A
07- 200 Wyszków
tel. (29) 742 48 61
1.  Bartkiewicz Katarzyna I B
2.  Dudek Magdalena I B
3.  Kamińska Paulina I B
4.  Wysocka Urszula I B
IX  MONTER SIECI, INSTALACJI
I URZĄDZEŃ SANITARNYCH 712616
 
06.03 - 31.03. 2017 r.  
 
 Zespół Szkół
Zawodowych Nr 2
ul. Batalionu Czwartaków 4
07- 401 Ostrołęka
tel. (29) 769 10 45
1.  Zaremba Jan I B

 

 


 

 

Harmonogram kursów II Stopnia w roku szkolnym 2016/2017

 

I. SPRZEDAWCA 522301   10.05 - 09.06.2017r. Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Matejki 9
07- 200 Wyszków,
tel. (29) 742 34 30
1.  Jankowska Klaudia II  B
2.  Kowalczyk Aneta     II B
3.  Kubat Weronika II B
4.  Mackiewicz Patrycja II B
5.  Nagrodzki Dominik II B
II. MECHANIK POJAZDÓW
SAMOCHODOWYCH 723103
  10.10-04.11.2016 r. Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Matejki 9
07- 200 Wyszków,
tel. (29) 742 34 30
1.  Bobiński Kamil II A
2.  Budek Marcin II A
3.  Buraczyński Sławomir II A
4.  Kaflik Konrad II A
5.

 Mąka Karol

II A
6.  Pawelczyk Bartosz II A
7.  Słoński Bartosz II A
8.  Zakrzewski Sebastian II A
III. PIEKARZ 751204   12.09-07.10.2016 r. Centrum Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej
''Kopernik"
ul.I Armii W.P. 82 A
07- 200 Wyszków
tel. (29) 742 48 06
1.  Połaski Patryk II A
IV. KUCHARZ 512001   10.10-04.11.2016 r. Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Matejki 9
07- 200 Wyszków,
tel. (29) 742 34 30
1.  Cackowski Paweł II B
2.  Godlewski Przemysław II B
3.  Górski Maciej II B
4.  Jaworski Mateusz II B
5.  Jedliński Tomasz II B
6.  Kalewska Natalia II B
7.  Król Dawid II B
8.  Kukwa Patryk II B
9.  Marczewski Piotr II B
10.  Płochocka Anna II B
11.  Podgórny Arkadiusz II B
12.  Rosa Dariusz II B
13.  Szczepański Grzegorz II B
14.  Witkowska Dorota II B
V. FRYZJER 514101   12.09- 07.10.2016 r. Centrum Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej
''Kopernik"
ul.I Armii W.P. 82 A
07- 200 Wyszków
tel. (29) 742 48 61
1.  Augustyniak Karolina II B
2.  Jankowska Anna II B
3.  Kopatysz Nikola II B
4.  Kryśkiewicz Natalia II B
5.  Maniecka Martyna II B
6.  Mazurek Aleksandra II B
7.  Zielińska Daria II B
VI.
ELEKTRYK 741103   06.03-31.03.2017 r. Centrum Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej
''Kopernik"
ul.I Armii W.P. 82 A
07- 200 Wyszków
tel. (29) 742 48 61
1.  Głód Piotr II B
     VII. STOLARZ 752205   14.11-09.12.2016 r. Centrum Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej
''Kopernik"
ul.I Armii W.P. 82 A
07- 200 Wyszków
tel. (29) 742 48 61
1  Augustyniak Konrad II A
2.  Dobrzeniecki Mateusz II A
3.  Jarka Hubert II A
4.  Król Sebastian II A
5.  Królik Patryk II A
6.  Kryszkiewicz Wojciech II A
7.  Myśliwiec Cezary II A
8.  Olszewski Łukasz II A
9.  Stokowski Daniel II A
10.  Wasikowski Damian II A
11.  Żmijewski Jakub II A
     VIII. CUKIERNIK 751201   12.09. - 07.10.2016 r. Centrum Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej
''Kopernik"
ul.I Armii W.P. 82 A
07- 200 Wyszków
tel. (29) 742 48 61
1.  Baranowska Monika II B
     IX. LAKIERNIK 713201   05.09-30.09.2016 r.


 Gostynińskie Centrum Edukacyjne
ul. Polna 39
09-500 Gostynin
tel. (24) 235 38 80

1.  Biliński Patryk II A
    XI.  WĘDLINIARZ 751107   28.11- 22.12.2016 r. Regionalne Centrum Kształcenia Praktycznego
i Ustawicznego
Aleja Leśna 2
87-300 Brodnica
te/fax (56) 498 32 91
1.  Turek Marcin II A
XII. MONTER SIECI, INSTALACJI
I URZĄDZEŃ SANITARNYCH 712616
  08.05-02.06.2017 r.  
 
 
1.  Poreda Maciej II A Zespół Szkół
Zawodowych Nr 2
ul. Batalionu Czwartaków 4
07- 401 Ostrołęka
tel. (29) 769 10 45
2.  Prymka Dawid II A

 

 

 


 

Harmonogram kursów III Stopnia w roku szkolnym 2016/2017

 

 

I. SPRZEDAWCA 522301   12.09-07.10.2016 r. Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Matejki 9
07- 200 Wyszków,
tel. (29) 742 34 30
1.  Kacperczyk Emilia

III B

2.  Krawczyk Paulina III B
3.  Król Ewelina III B
4.  Piankowska Eliza III B
5.  Redlin Mateusz III B
6.  Ryciuk Sylwia III B
II. MECHANIK POJAZDÓW
SAMOCHODOWYCH 723103
  27.02-24.03.2017 r. Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Matejki 9
07- 200 Wyszków,
tel. (29) 742 34 30
1.  Banaś Michał III A
2.  Garwolińsli Rafał III A
3.  Jeznach Mateusz III A
4.  Kryśkiewicz Krystian III A
5.

 Piórkowski Rafał

III A
6.  Rosłon Piotr III A
7.  Stefaniak Karol III A
8.  Suchenek Kamil III A
9.  Wojda Łukasz III A
10.  Wojda Mateusz III A
11.  Wycech Mateusz III A
12.  Zawadzki Kamil III A
13.  Zboina Marcin III A
14.  Zych Damian III A
III. PIEKARZ 751204   14.11-09.12.2016 r. Centrum Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej
''Kopernik"
ul.I Armii W.P. 82 A
07- 200 Wyszków
tel. (29) 742 48 06
1.  Bartczak Karol III A
IV. KUCHARZ 512001   12.09-07.10.2016 r. Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Matejki 9
07- 200 Wyszków,
tel. (29) 742 34 30
1.  Budek Sylwia III B
2.  Chajęcki Sebastian III B
3.  Czajka Agata III B
4.  Kaza Magdalena III B
5.  Lutkiewicz Michał III B
6.  Łukanowska Karolina III B
7.  Marczewski Michał III B
8.  Niedzieski Adrian III B
9.  Pietrtzak Adrian III B
10.  Szczepańska Ewelina Klaudia III B
11.  Szczepańska Natalia III B
12.  Szymańska Natalia III B
13.  Wojciechowska Paulina III B
V. FRYZJER 514101   05.09-30.09.2016 r. Zespół Szkół
Zawodowych Nr 2
Batalionu Czwartaków 4
07- 401 Ostrołęka
tel. (29) 769 10 45
1.  Berska Katarzyna III B
2.  Gral Aleksandra III B
3.  Kalita Anna Maria III B
4.  Karpińska Kamila Sylwia III B
5.  Pałaszewska Sylwia III B
6.  Wróblewska Dominika Sandra III B
VI.
ELEKTRYK 741103   14.11-09.12.2016 r. Centrum Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej
''Kopernik"
ul.I Armii W.P. 82 A
07- 200 Wyszków
tel. (29) 742 48 06
1.  Chrostowski Piotr III A
     VII. STOLARZ 752205   06.03-31.03.2017 r. Centrum Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej
''Kopernik"
ul.I Armii W.P. 82 A
07- 200 Wyszków
tel. (29) 742 48 06
1  Buśko Szymon III A
2.  Jabłecki Krystian III A
3.  Kopecki Mariusz III A
4.  Kuchta Adrian III A
5.  Matera Sebastian III A
6.  Więch Dominik III A
7.  Wilczak Adam III A
     VIII. CUKIERNIK 751201   14.11-09.12.2016 r. Centrum Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej
''Kopernik"
ul.I Armii W.P. 82 A
07- 200 Wyszków
tel. (29) 742 48 06
1.  Bożuta Damian III A
3.  Kamiński Norbert III A
   Klimek Maciej III A
4.  Kukwa Sebastian III A
5.  Lipski Paweł III A
     IX. LAKIERNIK 713201   03.10-29.10.2016 r.


 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
ul. Budowlana 4
05- 300 Mińsk Mazowiecki,
tel. (25) 758 30 50

1.  Staśkiewicz Łukasz III A
     X. ELEKTROMECHANIK, POJAZDÓW
SAMOCHODOWYCH 741203
  02.01-27.01.2017 r. Gostynińskie Centrum Edukacyjne
ul. Polna 39
09-500 Gostynin
tel. (24) 235 38 80
1.  Pręgowski Adrian III A
    XI. BLACHARZ SAMOCHODOWY 721306   05.09-30.09.2016 r.  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
ul. Budowlana 4
05- 300 Mińsk Mazowiecki,
tel. (25) 758 30 50
1.  Maniecki Mariusz Marek III B
2.  Mędrzycki Marcin III B